• חדש
XIANYUNDIAN כפול ידיות מגש מייצב צלילה מתחת למים לעמוד הר עבור GoPro פעולה המצלמה מעטה צלילה מתחת למים צילום מערכת המצלמה עולה מלחציים (צבע שחור)

XIANYUNDIAN כפול ידיות מגש מייצב צלילה מתחת למים לעמוד הר עבור GoPro פעולה המצלמה מעטה צלילה מתחת למים צילום מערכת המצלמה

ILS 27.30
במלאי

זמינות

זה נוח לנשיאה וקל לשימוש,פעולה המצלמה הר עובד עם רוב מצלמות פעולה, מה שהופך את זה אפשרי עבור משתמשים כדי להפיק את המרב טבעי מדהים זווית הירי.מתחת למים מגש משמש פלטפורמת תמיכה עבור תת מימיים.זה חסון פלטפורמה עבור הרכבה מתחת למים וידאו/אורות מהבהבים על ידי הצמדת הידיים עד 1 אינץ הכדור עולה.מתחת למים עם מגש כפול 1/4 inch ברגים, אשר הם סטנדרטיים עבור רוב מתחת למים מעטה.מתאים עבור רוב מתחת למים מעטה המיוצר על ידי יצרן כלשהו.עם מהדק הר, כאשר חיצונית ספורט,מסיבה משפחתית, או מרגש משחק ספורט הוא נערך, משתמשים יכולים לא רק להקליט את מושלמת ואת החיים האמיתיים עם קלות, אבל גם נהנים בפעילויות אלה.מפרט מוצר : חומר : Aluminium Color : שחור/כחול/אדום/Gold Size : approx. 282*185*57mm Product תיאור : 1. עשוי חומר סגסוגת אלומיניום, עמיד ויציב לשימוש.2. מתחת למים מגש משמש פלטפורמת תמיכה עבור תת מימיים.3. זה חסון פלטפורמה עבור הרכבה מתחת למים וידאו/אורות מהבהבים על ידי הצמדת הידיים עד 1 אינץ הכדור עולה.4. מתחת למים עם מגש כפול 1/4 inch ברגים, אשר הם סטנדרטיים עבור רוב מתחת למים מעטה.5. מתאים עבור רוב מתחת למים מעטה המיוצר על ידי יצרן כלשהו.6. זה כפול מצלמה המגש הינו קל משקל ויכול לעבוד עם כמעט כל מצלמה ווידיאו אור שילוב (כמה ידרוש תוספת מתאם).הערה : ציוד ואביזרים אחרים אינם included Package כללה : 1* כפול ידיות מייצב מגש.

הפרמטרים של הסחורה

Material:
Aluminium
Color:
Black/Blue/Red/Gold
Size:
approx. 282*185*57mm
Product Description:
1. Made of aluminum alloy material, durable and sturdy to use. :
2. Underwater tray is used as a support platform for your underwater housing. :
3. It is a sturdy platform for mounting underwater video/strobe lights by attaching arms to 1 inch ball mounts. :
4. Underwater tray with dual 1/4 inch screws, which are standard for majority of underwater housings. :
5. Suitable for majority of underwater housings produced by any manufacturer. :
6. This double camera tray is lightweight and will work with almost any camera and video light combination (Some will require an additional adapter). :
Equipment and other accessories are not included :
Package Included:
1* Dual Handles Stabilizer Tray :

אתה יותר אוהב את זה