• חדש
Disecu Heavy Duty 4 ספרות ארוך מטילים על שילוב מנעול חיצוני עמיד למים מנעול ארונית חדר הכושר, שער, ארון, ארגז כלים (כחול, חבילה של 2)

Disecu Heavy Duty 4 ספרות ארוך מטילים על שילוב מנעול חיצוני עמיד למים מנעול ארונית חדר הכושר, שער, ארון, ארגז כלים (כחול,

ILS 71.55
במלאי

זמינות

מצופה פלדה, מתכת מוצקה. 【עיצוב מעולה】נוח keyless עיצוב החלון התחתון על הגדרת מנעול משלך בקלות.את המנעול מטילים על בעל אבזם עיצוב המספק אבטחה גבוהה.החובה כבדה מנעול קומבינציה של ייצור הטכניקה ומקווים יצוק בשביל להוסיף עוד אבטחה אשר משווה עם התאספו אור חובה לנעול. 【אבטחה גבוהה】הכבדות סוג יותר חזק מאשר באור החובה, 4-pin גלילי כפול מנגנון נעילה מספק בלוק בלוק ההתנגדות, אשר להפחית את האפשרות של מכה בפטיש או חטטניות לפתוח.4 ספרות החיוג מאפשר אלפי אפשרי מספרי שילובים. 【חסון & חומר עמיד】 הכבדות מנעול בנוי עם גוף מוצק הכוח ואת weatherability, 8 מ " מ diamter קשוחים מצופה פלדה מטילים על מציע נוסף עמידות חיתוך, ניסור. 【שימוש נרחב】תוספת זמן מטילים על יישום גמישות, חובה כבדה מנעול מתאים הספר הלבשה, חדר כושר, הלבשה, גדר, ארגז כלים, שער, מחסן וכו'.הפרמיה חומר שהופך אותו מתאים לשימוש פנימי וחיצוני. 【פעם בחיים אחריות】 שביעות הרצון שלך הוא הערך של Disecu קיום!כל רצון לרכוש של heavy duty מנעול קומבינציה, פנה אלינו בכל עת, אנחנו יכולים לשלוח לך להחלפה או להחזר תשלום את התשלום המלא.הצטרפו אלינו, וניסיון אבטחה יעילה לשלוט במחיר הטוב ביותר. ● הגדרה משלך שילוב מנעול Disecu 4 ספרות מנעול קומבינציה מציע 10,000 משולבת קודים בשביל להוסיף עוד אבטחה אשר משווה עם מנעול קומבינציה 3 ספרות. ● חסון & חומר עמיד להיות עשוי חוזק גבוה מוקשה פלדה, מתכת מוצקה, יותר חזק יותר מאשר האור חובה לנעול, מתן הגנה וביטחון מפני גניבה. ● כף יד בגודל קומפקטי בגודל, נייד לביצוע קל. ● מפרט : .

הפרמטרים של הסחורה

אתה יותר אוהב את זה