• חדש
80 יח 'סיבוב דו צדדי קלטת קצף חזק, כרית סופר דביק דבק הרכבה מתאים קירות, דלת, עץ, מתכות, כוסות, ניירות,פלסטיק,בדים -(Blcak,קוטר 40 מ מ)

80 יח 'סיבוב דו צדדי קלטת קצף חזק, כרית סופר דביק דבק הרכבה מתאים קירות, דלת, עץ, מתכות, כוסות, ניירות,פלסטיק,בדים -(Blcak,קוטר

ILS 17.98
במלאי

זמינות

חבילה כוללת - 80 Pcs 3m דו צדדי רפידות קצף.גודל - קוטר של הקלטת : 40 מ "מ, עובי : 1.5 מ" מ.קל לשימוש - צורה עגולה, עצמי דביק דו צדדי דבק, ניתן לחתוך לספק את מה שלך צרכים שונים.איכותי - עשוי EVA מוקצף, עמידות טובה, טמפרטורה עמידה, עמידות, דבק חזק, עמיד למים.יישום רחב - אלה קלטת קצף יכולה רחב להחיל לתקן סוגים רבים של חומר שטוח עם משטח קשה כגון קירות ודלת מתכות, כוסות, ניירות,פלסטיק,בדים, וכן הלאה.אבל בגלל שלהם קצף חומרים. 100% איכות חדשה וגבוהה גרם של קצף EVA,אשר אינו רעיל ובטוח עבור בחירה טובה.החלים נרחב עבור מליטה במגוון רחב של חומרים יחד, כגון עץ, מתכת, בד, זכוכית, נייר ופריטים אחרים.כיצד להשתמש : 1. לנקות את דבק האזור, לשמור אותו יבש, למניעת אבק, שמן או לחות, וכו'. 2. לקלף שחרור נייר ולהחיל את המקום הנבחר.דבק של סרט הדבקה דו-צדדי על גבי הפריט ולחץ אותו קדימה ואחורה.לחכות 30 דקות 3. אחרי לקרוע את הצד השני של נייר שחרורו, זה מקל על הקיר ולאלץ אותו בחוזקה. 4. לאחר דבק לקיר, לתלות את הפריט אחרי 2 - 4 שעות לפני השימוש הערה : אי-stickable משטחים כגון : חלוקי נחל עור, משטחים קשים, אפר אפור קירות ומשטחים לא ישרים עם שמן סיליקון. 2. פריטים שבירים יכולים להיות מודבקים, כגון מראות גדולות, קרמיקה, ציורים מפורסמים, נברשות, מקלטים, וכו'. 3. אנא ראה "הערה", כדי למנוע אבדן של רכוש.חבילה כללה 80 x 3m דו צדדי מדבקה רפידות.

הפרמטרים של הסחורה

אתה יותר אוהב את זה