• חדש
BERRYS אופנה ברזילאי שיער אדם סוטה ישר גל 13x4 שקוף נמס השיער תחרה קדמית אמיתי בתולה שיער פאה עם שיער תינוק צבע טבעי טרום קטף עבור נשים שחורות (13x4 קינקי ישר פאה 150%, 20)

BERRYS אופנה ברזילאי שיער אדם סוטה ישר גל 13x4 שקוף נמס השיער תחרה קדמית אמיתי בתולה שיער פאה עם שיער תינוק צבע טבעי טרום

ILS 397.50
במלאי

זמינות

ידי : 100% לא מעובד בתולה שיער אנושי 150% 180% הקדמי של תחרה פאות קו השיער הטבעי עם שיער תינוק. : חינם סבך, מינימום שפיכת קיטור תהליך, לא תהליך כימי. : מלא קוטיקולה עבה מ Wefts קצוות, תורם אחד ,לא כינים & אפור שיער, אין ריח רע. יכול להיות צבוע, מחומצן, עצבו מחדש, לשמור את התבנית לאחר כביסה ,10 A כיתה שיער אדם ,יכול האחרון על שנה אחת עם טיפול טוב. : יימסר בתוך 7 ימים.פריטים חוזרים או שינוי מתקבלת תוך 7 ימים את כל התשלום יוחזר בתוך 2 ימי עבודה לאחר שנקבל את השיער עם למצבו המקורי.סוג פריט : קינקי ישר השקוף הקדמי של תחרה פאות חומר : 100% לא מעובד האנושי הבתולה השיער אורך : 10"-30" שיער כיתה : איכותי מתאים מתים Colors L : כל הצבעים מרקם : קינקי ישר גל כובע גודל : גודל ממוצע בסיס חומר : תחרה שוויצרי, תכונות : שלנו תוספות שיער באיכות פרימיום שיער אנושי, מאוד נקי, טבעי ,רך, מסרק בקלות אין סינטטי, לא שיער בעלי חיים, אנחנו בוחרים שיער באיכות גבוהה אשר היה מנותק מן נשים צעירות ישירות אין שום טיפול כימי הם יכולים להיות בקלות הזדקף, מסולסל, צבוע, מחומצן, בסגנון שלך טובה.

הפרמטרים של הסחורה

אתה יותר אוהב את זה