• חדש
קשת Headbands עבור נשים, אופנת פולקה דוט סרטים לשיער עם אוזני הארנב, בציר רחב באני סרטי ראש עם קשת לשיער, גודל מתכוונן Hairbands אביזרים cintillos דה pelo פארא חברות(5 יח')

קשת Headbands עבור נשים, אופנת פולקה דוט סרטים לשיער עם אוזני הארנב, בציר רחב באני סרטי ראש עם קשת לשיער, גודל מתכוונן Hairbands

ILS 19.47
במלאי

זמינות

ארגונומיה ועיצוב : רוב של קשת סרטי ראש לנשים הוא כמעט כמו קווים מקבילים צורה.החלק האמצעי שלנו headbands צר מאשר צד שני, וזה כאשר אתה לובש את זה על הראש שלך, זה יהיה מאוד נוח כאשר אתה מזיז את headbands ולהישאר על שלך עושה טוב מאוד.שני תופעות של סרטים לשיער יתאים את הראש שלך בצורה מושלמת.לא ישתחררו בקלות.דק & בנוח : כל פולקה דוט headbands רק 29g.זה דק כשאתה לובש את זה על הראש, לא כואב הראש שלך אפילו שאתה משתמש בו במשך זמן רב.יפה סגנון וינטג ' צבע : החרטום שלנו עושה לנו מאוד מבריקה, צבע טהור, הרבה צבע rentention.מה אתה מקבל : שחור, כתום, אדום, כחול, חיל הים צבע, הכולל 5pcs קשת סרטים לשיער לנשים.טהור בעבודת יד : החרטום שלנו headbands הוא מ אמיתי לייצר.אנחנו מבטיחים.אנו נחזיר או לשלוח תחליף אם headbands גודל לא לפגוש את הראש, או יש לכם בעיה עם זה, אנא יידעו אותנו.איכות גבוהה : אנו משתמשים גבוהה quility בד גבוהה עקשנות פלסטיק עשו את זה קשת סרטים לשיער לנשים.כל מסוקס סרט טוב נבדקו על ידי צוות שלנו.ביותר של קשת headbands כמעט כמו קווים מקבילים צורה, אבל החרטום שלנו headbands הוא ארגונומיה עיצוב אשר מתאים על הראש טוב מאוד והוא לא להחליק.עיצוב זה הוא נהדר בשבילך כדי לשמור ענק מקורזל שיער מהפנים שלך עם מאוד elegent וחמודה נראית.שיער נהדר אביזרי אופנה חמוד סרטים לשיער. 1 שחורה מנוקדת רצועת הראש עם קשת. 1 תפוז פולקה דוט רצועת הראש עם קשת. 1 אדומה מנוקדת רצועת הראש עם קשת. 1 כחול פולקה דוט רצועת הראש עם קשת. 1 חיל הים פולקה דוט רצועת הראש עם קשת.סה "כ 5 יח' * קשת סרטים לשיער.שחור, כתום, אדום, כחול, חיל הים צבע, קל להתאים לכל בגד.זו קבוצה של צבעים, שילוב קשורים סרטי ראש הוא מן שלנו יועצת האופנה, הם חושבים שזה 5 צבעים ביותר pouplar בברכה על ידי נשים אמריקאיות ובנות.וזה הכי valueable שילוב.

הפרמטרים של הסחורה

Material:
High flexible plastic and premium fabric

אתה יותר אוהב את זה