• חדש
Arfun 4 בשורה עץ לחבר את לוח המשחק, מתקפל בשורה 4, משחק אסטרטגיה קלאסי כיף משפחתי צעצוע, עץ להתחבר למשחק עבור ילדים ומבוגרים (גודל נסיעות)

Arfun 4 בשורה עץ לחבר את לוח המשחק, מתקפל בשורה 4, משחק אסטרטגיה קלאסי כיף משפחתי צעצוע, עץ להתחבר למשחק עבור ילדים ומבוגרים

ILS 38.98
במלאי

זמינות

◆מצחיק חינוכי פופולרי משחק - קלאסי 4 בשורה הוא משחק אסטרטגיה פופולרית בקרב תלמידים ובני משפחה.זה עץ לוח המשחק יכול להפעיל את כישורי האסטרטגיה הכוללת חשיבה היכולת, זה מגביר את המוח לחשוב מהירות התגובה, כמו גם. ◆גודל קטן אנד בשימוש נרחב - קיפול גודל 9.4*5.9*1.8 ס " מ.עיצוב מתקפל עושה את זה קל לאחסן ולשאת.זה בשורה 4 הוא מושלם לנסיעות לוח המשחק, כאשר הביתה, בית ספר, בחוץ, פיקניק, קמפינג, מסיבה.טוב לאירועים שונים. ◆אידיאלי צעצוע מתנות לילדים - זה טוב עץ קטנה להתחבר משחק בין חברים ובני משפחה.זה יהיה להגביר את התחרות, מודיעין, אינטראקטיבי היכולת של ילדים.הערה : לא מתאים לילדים מתחת לגיל 3 שנים.חלקים קטנים!סכנת חנק אצל ילדים. ◆באיכות גבוהה, החומר הזה ארבע פעמים ברציפות לוח המשחק עשוי באיכות גבוהה עץ אשר מבטיחה עמידה להשתמש.את לוח השחמט מטבעות הם כל הסביבה עץ, משטח חלק, לחתוך בצורה מסודרת, ללא קצוות חדים.באיכות גבוהה לבחירה. ◆כיצד לשחק - 21 אדום דיסקים ו-21 כחול דיסקים כלולים.הראשון החלק את לוח המשחק החוצה ולהרים אותה למצב זקוף.בחירת אדום או כחול דיסקים, אחד יש 4 דיסקים ברצף(יכול להיות ישר, אופקי, אלכסוני, אנכי דרך) מנצח.יצירתי, 4 בשורה, משחק מצחיק עבור חברים ובני משפחה 4 בשורה הוא משחק קלאסי, וזה גם פעילות גופנית של הילד את היכולת של חשיבה, ריכוז ולמידה.Arfun בשורה 4 מספק אידיאלי משחק לוח עבור ילדים ומבוגרים ליהנות מהחיים.הורים יכולים לשחק עם ילדיהם כדי להגדיל את התקשורת.זה יכול להביא הרבה כיף לכל המשפחה.עץ Material Made של איכות עץ גבוה, את זה בשורה 4 הוא עמיד יותר מאשר פלסטיק אלה.נייד Size At הסרת המדינה, האורך הוא 9.4 ס "מ, רוחב 5.9 ס" מ, והגובה הוא 6.3 אינץ'.זה מאוד נוח לנשיאה, אז אתה יכול לקחת את זה לחברים' בתים, בית הספר, נסיעות, וכו'.קיפול Design The צ ' יפס יכול להיות מאוחסן בתוך מגש התהילה יכול להיות מקופל קל לאחסן.אחרי משחק כל שחקני השחמט מונחים על מגש, ואת האביזרים הם לא קל לאבד.קל משקל להתבצע בקלות משחק לוח.איך לשחק☺1. החלק את לוח המשחק ולשים את זה על עמידה.☺2. כל שחקן בוחר צבע לסירוגין להציב דיסקים בתורות☺3. מי מבין 4 אסימונים ברצף (אנכית ,אופקית או באלכסון ), אז הוא מנצח.☺4. הרמת את לוח המשחק אחרי המשחק סיים , שם צ ' יפס חזרה על המגש.הערה : לא מתאים לילדים מתחת לגיל 3 שנים.חלקים קטנים!סכנת חנק אצל ילדים.

הפרמטרים של הסחורה

אתה יותר אוהב את זה

נתעב אותי: המשחק
  • חדש

נתעב אותי: המשחק

ILS 307.49

להיות נתעב אותי הוא גאון גרו כפי שהוא מגדיר את סדרת נתעב שודים כדי להשיג את הרכיבים שלו טילים מעולה.שליטה

נתעב אותי: המשחק
  • חדש

נתעב אותי: המשחק

ILS 34.48

להיות נתעב אותי הוא גאון גרו כפי שהוא מגדיר את סדרת נתעב שודים כדי להשיג את הרכיבים שלו טילים מעולה.שליטה

אולטרה קטן אפי צרור
  • חדש

אולטרה קטן אפי צרור

ILS 44.98

משמעות הדבר היא כי זה תמיד יכול להיות שלך, גם כאשר מישהו אחר לפנות!לא לחכות, פשוט לקנות עכשיו כדי ליהנות צ