• חדש
AMOVO תואם עם iPhone 13 תיק הארנק Case Flip עור עבור iPhone 13 מגנטי הארנק בתיק [טעינה אלחוטית] הכבדות מקרה טלפון להסרה [מחזיק רכב][רצועת יד] (עבור iPhone 13, שחור)

AMOVO תואם עם iPhone 13 תיק הארנק Case Flip עור עבור iPhone 13 מגנטי הארנק בתיק [טעינה אלחוטית] הכבדות מקרה טלפון להסרה [מחזיק

ILS 38.92
במלאי

זמינות

[2 ב 1 להסרה מקרה] רק תואם עם i Phone 13 6.1 אינץ ' (2021 שוחרר).לא מתאים לאייפון 13 Pro.שילוב מושלם של ארנק וטלפון למקרה.להסרה במקרה ארנק מובנה מגנט חזק, ניתן להשתמש עם מגנטי המחזיק לרכב. [טעינה אלחוטית נתמכת] תוריד את הארנק חלק, המקום הפנימי מקרה טלפון על מטען אלחוטי Pad.טיפים : אנא חכו 10-15 שניות במקרה את הטלפון כדי להתחבר עם מטען אלחוטי. [הכבדות הגנה] גרם של פרמיה עור טבעוני (החיצונית) & איכות PC+TPU (פנימי בתיק), ההיפוך folio, ביעילות סופג השפעה ומתנגד נזק שנגרם בשוגג טיפות. [מובנה בעל כרטיס] מרובים מזומנים & חריצי כרטיס הקלאסי הזה בטלפון כיסוי case מאפשר לך לשאת את תעודת הזהות שלך & כרטיסי אשראי & כרטיסי חיוב & מזומנים איתך כל הזמן. [מדויק מגזרות] גישה קלה לכל כפתורים & camera & רמקולים & מחברים.זה דק טופס מצויד הארנק במקרה זה דיוק שנועד להוסיף מינימלי בתפזורת & לשמר את אופנתי outlook של ה-i Phone שלך.AMOVO מחויבת לספק לכל לקוח מרוצה עם חוויית הקנייה!אם יש בעיה עם הגודל של המוצר או כל סיבה אחרת, את זה אתה לא מרוצה עם המוצר שלנו, אנא אל heasitate ליצור קשר.שביעות הרצון שלך היא בראש סדר העדיפויות שלנו, ואנו עומדים מאחורי החברה שלנו. ואנחנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי לתמוך!.

הפרמטרים של הסחורה

אתה יותר אוהב את זה