• חדש
Vobou מתמטיקה גיאומטריה ערכת סטים 10 חתיכה תלמיד אספקה עם זכוכית משוריינת תיבת אחסון,כולל שליטים,מד,מצפן,מחק,מחדד,להוביל מילוי,עיפרון,לגיוס וציורים(ורוד)

Vobou מתמטיקה גיאומטריה ערכת סטים 10 חתיכה תלמיד אספקה עם זכוכית משוריינת תיבת אחסון,כולל שליטים,מד,מצפן,מחק,מחדד,להוביל מילוי,עיפרון,לגיוס

ILS 19.48
במלאי

זמינות

10 חתיכה גיאומטריה ערכת סט כולל : 2 מתכת ללמוד מצפנים, 2 משולשים (45° & 30°/60°), 6" השליט, 4" מד, עיפרון על המצפן, מחדד, מחק, עיפרון מילוי.מעשי מצפן גיאומטריה להגדיר : עמיד מתכת מצפנים לא לכופף או להגמיש במהלך השימוש, ארגונומי מצפן הראש הוא נוח להחזיק, מחזיק אוניברסלי מצפן לעבוד עם כל סטנדרטית בגודל עיפרון או עט, שליטים, משולשים & מד כוללים סיום לימודים לזיהוי קל יחד.עם עמיד תיבת אחסון, קל לנשיאה ואחסון.לי כלים מעשיים tipurpose : כלי זה להגדיר היו מושלמים עבור תלמידים, מורים, מומחים למתמטיקה, אדריכלים, מהנדסים, אמנים, מעצבים, בכל רמה.טוב גיאומטריה להגדיר עבור מורים ותלמידים.יכול לשמש בבית הספר,במשרד,בבית או לצאת לעבוד.בחירה טובה עבור מורים ותלמידים : זה גם מתנה מושלמת לילדים שלך,החברים, קל לקחת לכיתה כדי לאחסן בכיתה וגם בבית.רק לבחור את זה כמו הספר עונה מתנה או מתנה לחג המולד. 100% לקוחות מרוצים. שירות : לקנות עכשיו ללא סיכון, מוגבל, הצעה למכירה, אתה מגובה על ידי שלנו 365 ימים כסף חזרה אחריות!.Vobou גיאומטריה להגדיר פותחה על ידי מנוסה במתמטיקה מקצוע עם כל המרכיבים החיוניים עבור המורה, התלמיד, נגרים, Metalworkers, מהנדסים, אדריכלים, מתמטיקאים, אמנים, אומנים ומעצבים., יכולים לעזור לתלמידים לפתור את כל בסיסי פרויקטים גיאומטריה מצפן להגדיר.למה לבחור Unjoo מצפן להגדיר : . 1.המתנה האידיאלית עבור תלמידי בית הספר. 2.גיאומטריה ציור כלי הערכה עבור תלמידים שונים הציונים בבית הספר. 3.קל לקחת לכיתה כדי לאחסן בכיתה וגם בבית.למה לבחור Unjoo מצפן להגדיר : . 1.המתנה האידיאלית עבור תלמידי בית הספר. 2.גיאומטריה ציור כלי הערכה עבור תלמידים שונים הציונים בבית הספר. 3.קל לקחת לכיתה כדי לאחסן בכיתה וגם בבית.למה לבחור Unjoo מצפן להגדיר : . 1.המתנה האידיאלית עבור תלמידי בית הספר. 2.גיאומטריה ציור כלי הערכה עבור תלמידים שונים הציונים בבית הספר. 3.קל לקחת לכיתה כדי לאחסן בכיתה וגם בבית.למה לבחור Unjoo מצפן להגדיר : . 1.המתנה האידיאלית עבור תלמידי בית הספר. 2.גיאומטריה ציור כלי הערכה עבור תלמידים שונים הציונים בבית הספר. 3.קל לקחת לכיתה כדי לאחסן בכיתה וגם בבית.

הפרמטרים של הסחורה

אתה יותר אוהב את זה

Stansport מתכת Lensatic מצפן
  • חדש

Stansport מתכת Lensatic מצפן

ILS 29.98

עמיד תיק מתכת עם עיצוב קלאסי.גדול זוהר כיוון ספרות ואת המחט המדויק הנושאים.כולל דיוק חיובי פקק עבור דיוק.