• חדש
6 Pack בד מסכות פנים【3 שכבות】רחיץ לשימוש חוזר מתכוונן מסכות עם 6 Pack החלפת מסננים מסכת , מתכוונן האוזן לולאות,כותנה לנשימה מסכת פנים לגברים נשים (6 Pack בד מסכות)

6 Pack בד מסכות פנים【3 שכבות】רחיץ לשימוש חוזר מתכוונן מסכות עם 6 Pack החלפת מסננים מסכת , מתכוונן האוזן לולאות,כותנה לנשימה

ILS 25.48
במלאי

זמינות

100% כותנה.מתכוונן Earloops סגירת מעגל. 【3-שכבות בד מסיכת פנים עם מסנן】בד מסיכת פנים עם להחלפה מסנן,איכות פחם פעיל, לא ארוגים, להמיס פריחתה מסננים,ביעילות לסנן 99% של גז הפליטה, אבקנים,עשן,אבק,כימיקלים, חלקיקים, עשן. 【רחיץ לשימוש חוזר מתכוונן 】רחיץ מסכת פנים כולל שלוש שכבות של חומר כדי לשמור על עצמך ועל המשפחה שלך.מתכוונן האוזן לולאות,【3 שכבות】,לשימוש חוזר,רחיץ. 【ידידותי】ידידותיים לסביבה, העור ידידותי.רך ונושם בד,רחיץ,לשימוש חוזר.ללא ריח,אינו רעיל,אין. 【נוח הגנה】את מרופדת עור ידידותי בד.מגניב, לנשימה,לשמור על פרצופים של ילדים נקיים כאשר הם בחוץ.עשיתי עם מכונת רחיץ חומרים, מסיכת מגן, ניתן לשטוף לאחר השימוש.לא עוד בזבוז לזרוק! מסכות.הגנה נוספת מפני אבק וחלקיקים.השכבה הפנימית 100% כותנה לנוחות ולאחר שהעור שלך יוכל לנשים.באמצע t לדעוך עם לשטוף.

הפרמטרים של הסחורה

אתה יותר אוהב את זה