• חדש
עץ מלא תמונות קיר אירופאי אמריקאי רטרו נוסטלגי הקיר בסלון יצירתי בשילוב מסגרת תמונה קיר האמריקאי פסטורלי תמונות קיר (צבע : 2)

עץ מלא תמונות קיר אירופאי אמריקאי רטרו נוסטלגי הקיר בסלון יצירתי בשילוב מסגרת תמונה קיר האמריקאי פסטורלי תמונות קיר (צבע :

ILS 39.30
במלאי

זמינות

★ כמות, גודל : 18 תמונה שונה מסגרות + אביזרים, הגודל הכולל של קיר התמונות זה 232*115cm. ★ חומר : עץ מלא מסגרת תמונה + פרספקס. ★ הקיר שלנו מסגרות תמונה יש מגוון רחב של אפשרויות פריסה כדי ליצור סגנונות חדשים עבורך, בין אם בחדר האוכל, בסלון או מדרגות. ★ אתה יכול בקלות לשנות תמונות באמצעות הארונית על הגב, פרספקס עדשות להפוך אותם קל לניקוי, לחסוך לך זמן. ★ השתמש שלנו framework כדי להפוך את עצמו גלריה קיר קישוטים עבור המשפחה שלך, חברים או תצלומי נוף. ★ כמות, גודל : 6.5 ס "מ * 8 13.1 ס" מ * 8 מסגרת מרובעת * 2את גודל כולל של התמונה, הקיר 232*115cm.★ חומר : עץ מלא מסגרת תמונה + פרספקס.★ החבילה כוללת : 18 מסגרת תמונה + אביזרים.★ בשל אור, המכונה בעיות, את הצבע של התמונה עשויים להיות שונים מן המוצר בפועל. צבע★ גודל המוצר נמדדת על ידי היד, שגיאה 1-3 ס " מ.★ משלוח המוצר זמן הוא 10-20 ימים, אם אתה לא מקבל את המוצר בתוך 30 ימים, אנא פנה אלינו בזמן.★השירות שלנו המטרה היא לשרת את הלקוחות.אם יש לך בעיות עם המוצרים שלך, אנא צור איתנו קשר ואנחנו נספק לך פתרונות סבירים.

הפרמטרים של הסחורה

אתה יותר אוהב את זה