• חדש
נורקו הגלולה חבר 3-in-1 כדור קאטר, הגלולה קראשר, קופסת גלולות רב צורה וגודל הכדורים. פיצולים, כותש וחנויות כדורים. קטן, קומפקטי, נייד, מבטל את הצורך עבור מספר מכשירים.

נורקו הגלולה חבר 3-in-1 כדור קאטר, הגלולה קראשר, קופסת גלולות רב צורה וגודל הכדורים. פיצולים, כותש וחנויות כדורים. קטן, קומפקטי,

ILS 25.43
במלאי

זמינות

נוח שלוש-IN-one הגלולה חבר - הגלולה ספליטר חתכים בגודל וצורה שונים הכדורים לחצי חלוקת המינונים.הגלולה מטחנת כותש כדורים עבור ערבוב עם נוזלים וקל יותר לעיכול ובליעה.הגלולה מחזיק חנויות שאינן בשימוש הגלולה חלקים יחד עם כל הכדורים בתחתית התא.חד פעמיים משופעים להב פלדה אל חלד – חתכים כדורים באמצעות אור בינוני לחץ.בטיחות מגן להגן על האצבעות – ממוקם בחלקו העליון תא גלולה ספליטר בזמן שהמכסה פתוח.נייד וקומפקטי מספיק עבור נסיעות או פשוט זמן בחוץ.הגלולה ספליטר אזור צעדים 1 סנטימטר x 1-3/16 אינץ 'עם כל מכשיר מדידה רק 2-3/16 ס" מ x 2-3/8 ס "מ x 1-1/4 אינץ'.לטקס BPA FREE.המקום הגלולה קאטר על משטח יציב.בשורה המרכז של הגלולה עם פער השומר ודחוף את הגלולה נגד השומר להבטיח את הגלולה נשאר במרכז.בעדינות לסגור את החלק העליון אז הגלולה לא להזיז להשתמש המשרד לחץ הצמד סתום.יש לזכור כי קשה יותר כדורים בדרך כלל דורשים שימוש מוצק יותר, יציבות יותר לחץ על הכדור חותך לחתוך בצורה יעילה יותר.מבלה את הזמן כדי להבטיח כדורים קטנים יותר קו מושלם, אז את הלהב לחתוך פנימה לנקודה הנכונה.סוגים מסוימים של גלולות להתפורר בקלות עקב גלולות נכסים מחייב.אם זה המקרה, נסה באמצעות מגע קליל יותר כדי לעזור לשמור על הכדור מפני התפוררות.אל תנסו לחתוך כמוסות עם אבקה או ג ' ל.תמיד נקי הגלולה ספליטר עם מברשת קטנה לאחר כל שימוש כדי למנוע זיהום לחצות.אם טחינת גלולות אבקה הוא הרצוי, פשוט טוויסט התא העליון מספר פעמים להגיע עד המרקם הרצוי.לבדוק עם הרופא שלך כדי לוודא פיצול או ריסוק תרופות מומלץ לתת את הנוכחי, ההיסטוריה הרפואית, תרופות שלמות.

הפרמטרים של הסחורה

אתה יותר אוהב את זה