• חדש
MOONET אוטומטי של חגורת הבטיחות כרית כתף, רך פו עור כבש צמר אוניברסלי חגורת בטיחות לחפות יותר נוח לנהוג,רב תכליתי עבור תיק Carmera רצועות תרמיל,2pc(שחור)

MOONET אוטומטי של חגורת הבטיחות כרית כתף, רך פו עור כבש צמר אוניברסלי חגורת בטיחות לחפות יותר נוח לנהוג,רב תכליתי עבור תיק

ILS 19.47
במלאי

זמינות

➤כוללים - 2 Pcs סט של הרכב חגורת בטיחות כרית כתף.צבע : שחור. ➤ חומר - עשוי באיכות גבוהה רך פו עור כבש צמר רך עם עור ידידותי, לספק הנוח ביותר חווית נהיגה מעולם.לא לכלוך,בלי ריח,בטיחות עבור העור שלנו. ➤ רב תכליתי - זה חגורת הבטיחות משטח יכול לשמש עבור כל הרכב ואת תא המטען יותר נוח לנהוג,יכול לשמש גם על תיק היד שלך, Carmera תרמיל,מותק תיק החתלה, תיק גולף, המטען אשר יש רצועה, וכל מקום אחר שאתה רוצה מרופדות נוחות. ➤ התקנה - כל חגורת הבטיחות יש כיסוי פיסת עמיד מיוחד בד מודבק על החלק התחתון, כי אתה יכול פשוט לפתוח, מקפלים מעל את החגורה ואז שוב קרובים.אין כלים הנדרשים. ➤מומלץ מאוד - מאוד מומלץ עבור נהגים שמרגישים בנוח באמצעות חגורות הבטיחות במשך זמן רב.ילדים ישמחו ללבוש את חגורות בטיחות גם.חומר - עשוי באיכות גבוהה עור כבש רך צמר רך עם עור ידידותי, לספק הנוח ביותר חווית נהיגה מעולם.לא לכלוך,בלי ריח,בטיחות עבור העור שלנו.צבע - שחור.חומר - עשוי באיכות גבוהה עור כבש רך צמר רך עם עור ידידותי, לספק הנוח ביותר חווית נהיגה מעולם.לא לכלוך,בלי ריח,בטיחות עבור העור שלנו.צבע - ירוק בהיר.חומר - עשוי באיכות גבוהה עור כבש רך צמר רך עם עור ידידותי, לספק הנוח ביותר חווית נהיגה מעולם.לא לכלוך,בלי ריח,בטיחות עבור העור שלנו.צבע - אפור בהיר.חומר - עשוי באיכות גבוהה עור כבש רך צמר רך עם עור ידידותי, לספק הנוח ביותר חווית נהיגה מעולם.לא לכלוך,בלי ריח,בטיחות עבור העור שלנו.צבע בז'.

הפרמטרים של הסחורה

אתה יותר אוהב את זה

PS3 Slim - רדיום בקר אלחוטי
  • חדש

PS3 Slim - רדיום בקר אלחוטי

ILS 28.48

SIXAXIS פונקציונליות.מותאם אישית צבע מתכתי.כפול רעם מנועים.טורבו & פונקציה עיצוב ארגונומי 2.4 Ghz RF ההרשאה כללה