• חדש
16 ג ' יגה בייט 32GB 64GB 128GB לכונן הבזק USB,קריקטורה U דיסק צהוב הגולגולת המראה,מקל זיכרון חיצוני עבור אחסון נתונים,במהירות גבוהה, נפח אחסון,Plug and Play(32GB)

16 ג ' יגה בייט 32GB 64GB 128GB לכונן הבזק USB,קריקטורה U דיסק צהוב הגולגולת המראה,מקל זיכרון חיצוני עבור אחסון נתונים,במהירות

ILS 18.29
במלאי

זמינות

【קריקטורה U דיסק】הרומן צורה יכול לשמש לא רק בתור כונן הבזק מסוג USB, אבל גם כקישוט כאשר נתלה על מחזיק מפתחות או בתיק גב. 【Plug and Play】קל לתפעול ושימוש, ואין צורך להתקין לנהוג או להשתמש מקור כוח, פשוט plug and play. 【רחב תאימות】יש מגוון רחב של תאימות, ותומך עבור Windows 7/8/10/Vista/XP/Unix/2000/ME/NT/Linux/עבור OS X ומערכות אחרות. 【פונקצית】יש מגוון רחב של יישומים והוא יכול לשמש לאחסון נתונים, העברת ושיתוף של מוסיקה, תמונות, סרטים, עיצובים, וכו'. 【איכות חומרים】עשוי באיכות גבוהה חומר ABS, ו U דיסק הוא חזק, עמיד, בטוח, אמין ונייד.תכונה : 1. הרומן צורה יכול לשמש לא רק בתור כונן הבזק מסוג USB, אבל גם כקישוט כאשר נתלה על מחזיק מפתחות או בתיק גב. 2. קל לתפעול ושימוש, ואין צורך להתקין לנהוג או להשתמש מקור כוח, פשוט plug and play. 3. יש מגוון רחב של תאימות, ותומך עבור Windows 7/8/10/Vista/XP/Unix/2000/ME/NT/Linux/עבור OS X ומערכות אחרות. 4. יש מגוון רחב של יישומים והוא יכול לשמש לאחסון נתונים, העברת ושיתוף של מוסיקה, תמונות, סרטים, עיצובים, וכו'. 5. עשוי באיכות גבוהה חומר ABS, ו U דיסק הוא חזק, עמיד, בטוח, אמין ונייד.כיצד להשתמש : Plug and Play מפרט : סוג פריט : קריקטורה U דיסק חומר : ABS מערכת תואמת : עבור Windows 7/8/10/Vista/XP/Unix/2000/ME/NT/Linux/עבור OS X היקף יישום : אחסון נתונים, העברת ושיתוף של מוסיקה, תמונות, סרטים, עיצובים, מדריכים, דפי מידע, שיעורי בית, וכו'.רשימת החבילות : 1 x קריקטורה U דיסק.

הפרמטרים של הסחורה

Item Type:
Cartoon U Disk
Material:
ABS
Compatible System:
for Windows 7/8/10/Vista/XP/Unix/2000/ME/NT/Linux/for OS X
Scope of Application:
Data Storage, Transmission and Sharing of Music, Photos, Movies, Designs, Manuals, Handouts, Homework, Etc.
Package List:
1 x Cartoon U Disk :

אתה יותר אוהב את זה