• חדש
Gereton התינוק המגשרים ואת שומרי סף, התינוק מדלג סווינג בד הדלת מגשר כלי, נדנדת התינוק התרגילים להגדיר מהדק רצועה מתכווננת עבור הפעוט הפעוט 6-24 חודשים.

Gereton התינוק המגשרים ואת שומרי סף, התינוק מדלג סווינג בד הדלת מגשר כלי, נדנדת התינוק התרגילים להגדיר מהדק רצועה מתכווננת

ILS 85.68
במלאי

זמינות

קל לשימוש קליפ : להתחבר מקורה ביותר פתחים עובש.בלי כלים, אתה יכול בקלות לעבור מחדר לחדר.הליכה לבד : זה מאוד מתאים עבור התינוק שלך לעמוד בחוץ או הליכה לבד בפנים כאשר השמש זורחת.פנימי או חיצוני שימוש : מושלם עבור התינוק שלך לעמוד בחוץ, תרגול של הליכה, כאשר השמש זורחת, בדיוק כמו ההורים שלהם.איכות גבוהה : התינוק מסגרת הדלת עשוי בדים באיכות גבוהה.יש לו רמה גבוהה של שימושיות, נוחות, רכות ועמידות.אפילו את הקטן ביותר, התינוק יכול להישאר זקוף.עם התינוק פועם, התיאום היכולת בהדרגה משופרת, מתן כיף ופעילות גופנית עבור התינוק.בטיחות : ה-מדעית נועד האוכף בחוזקה תומך התינוק של עמוד השדרה, ולהבטיח כי הוא שומר נכונה ו יציבה זקופה במהלך פעילות גופנית.מפרט : ישים שנים : 6 חודשים 2 שנים old Maximum לטעון : על 18 KGPacking הרשימה : מותק הדלת מגשר*כלי 1 Note : 1. אנא בחר קמור מסגרת הדלת לשימוש. 2. בולטות רוחב לא יהיה פחות מ-1 M/39.37 ב.3. מסגרת הדלת גובה : כ-1.5 מטר/59.06 ב ≤ להשתמש טווח ≥ כ-3 מטרים/118.11 ב.4. אנא ודא מסגרת הדלת חזק מספיק.5. בשל תאורה ואפקטים זוויות צילום, יש הבדל צבע במוצר, אנא הבן.6. עקב מדידה ידנית, יש סובלנות במוצר גודל.

הפרמטרים של הסחורה

Applicable years:
 6 months to 2 years old
Maximum load:
 about 18KG
Packing List:
 
Baby Door Jumper Tool*1 :
1. Please choose convex door frame to use. :
2. The protruding width shall not be less than about 1M/39.37 in. :
3. Door frame height:
 about 1.5 meters/59.06 in ≤ use range ≥ about 3 meters/118.11 in.
4. Please make sure the door frame is strong enough. :
5. Due to the lighting effects and shooting angles, there is color difference in the product, please understand. :
6. Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size. :

אתה יותר אוהב את זה

Sea & לגלות את הדלת מגשר
  • חדש

Sea & לגלות את הדלת מגשר

ILS 37.48

התינוק יכול לקפוץ ולגלות גבולות הרפתקה.Nautically נושאים מגשר הכיסא לתינוקות.קל משקל מסגרת עבור נסיעות קלות.