• חדש
50 יח ' 5 רובדי פניו מסכה, מסנן יעילות》95%, Zubrex בטיחות מסכות להגנה מפני PM 2.5 אבק, לנשימה מגן, מסכות פנים למבוגרים, גברים, נשים, פנימי, חיצוני משתמשים (50PCS)

50 יח ' 5 רובדי פניו מסכה, מסנן יעילות》95%, Zubrex בטיחות מסכות להגנה מפני PM 2.5 אבק, לנשימה מגן, מסכות פנים למבוגרים, גברים,

ILS 25.48
במלאי

זמינות

[5-Layer] Multi-Layer כיסוי מסכות נעשים עם בדים לא ארוגים וביעילות חסימה מפני חלקיקים באוויר כגון רוק, אבק, ו-PM2.5. בזמן לא מגביל את זרימת האוויר. [כיסוי מלא] המסכה יש לעטוף סביב עיצוב מכסה את האף, הפה, הסנטר.מתכת גמיש באף עבודה יותר אישית מתאימה. [נוח להתאים] מחוזק אלסטי האוזן רצועות נועדו להתאים את האוזניים ללא עומס יתר.יכול בקלות להיות בשימוש עם לולאת אוזן בעלי/מסכת רצועת מרחיקי אפילו יותר נוח, מותאם אישית להתאים נוספת להפחית/עור האוזן גירוי. [קל] קל לשימוש, פשוט להחליק את גומיות מעל האוזניים שלך ולהתאים את המתכת האף שומר את הפנים שלך כדי לאבטח את המסכה.כעת אתה מוכן ללכת למכולת, לעבודה, לבית ספר, או עושה סידורים בראש שקט. [כמות] 50 יחידות/תיבת שלנו איטום מסכת פנים נועד לפגוש את המשפחה שלך /צוות /חברים דרישות.יחיד-להשתמש מסכות פנים עבור מבוגרים.מתאים לשימוש בבית, במשרד, בבית הספר, בחוץ ומקומות ציבוריים אחרים.

הפרמטרים של הסחורה

אתה יותר אוהב את זה

Bigox מסכת פנים שחור 50Pcs
  • חדש

Bigox מסכת פנים שחור 50Pcs

ILS 20.77

חבילה : 50 יח ' שחור חד פעמיות מסכת פנים ארוז בקופסא 3רובדי התכנון, עם להמיס פריחתה פוליפרופילן סינון שכבה.כ