• חדש
טאקו Tuzsdaay 2 ב 1 אריחי זכוכית חותך, משולב זכוכית מראה קאטר כלי פריצה Plier, w/תוספת 3 טונגסטן להבים לחיתוך זכוכית על מראות או ידנית אריח קאטר (זהב)

טאקו Tuzsdaay 2 ב 1 אריחי זכוכית חותך, משולב זכוכית מראה קאטר כלי פריצה Plier, w/תוספת 3 טונגסטן להבים לחיתוך זכוכית על מראות

ILS 23.93
במלאי

זמינות

✅2 פונקציות ב 1✅ : זה אריח זכוכית חותך לשלב את המראה קאטר כלי ביד ושבירת plier, נוח ויעיל, המשקל הוא רק 245g/8.6 עוז.החבילה כוללת 3 בונוס נוסף טונגסטן להבים, 4 לחץ טיפים, ואת המברג.מדריך זה אריח קאטר נחמד שימושי כלי ביד. ✅הכבדות חומר✅ : גלגל הלהב של זכוכית, כלי חיתוך עשוי עמיד טונגסטן קרביד ואת קוטר 0.24"/6 מ " מ, חיתוך החיים מעל 20000 מטר, לשרוד חותכים אחרים על-ידי עד 30 פעמים. ✅יישום הוראה✅ : זה חותך זכוכית מאמצת אולטרה חזק להב עם מוצק קשיות וחדות חיתוך כדי להבטיח פעולה חלקה והמצלמה זכוכית פלייר יכול להיות מיושם 0.12"-0.59"/3-15mm אריחים מזוגגים/ מראה זכוכית. ✅3 צעדים פשוטים מבצע✅ : 1. ציון האריח או זכוכית על קו ישר. 2.מהדק את הזכוכית באופן שווה על המדריך קו מסומן על הכלי הזה. 3. לפצל את אריח על-ידי סיבוב בצורת האות T לטפל.טיפים : גם כוח בעת חיתוך אריח/זכוכית כדי להבטיח דיוק שבר. ✅מדריך הפעלה✅ : זכוכית הסכין לא יכול לחתוך זכוכית מחוסמת, זכוכית לבנה, השיש ושאר קשיות גבוהה אובייקטים.לא ניתן להשתמש ב- ' אי-זכוכית שטוחה, לא יכול להיות ישירות על חלונות, קירות , חזית הפעולה, צריך להיות שטוח המבצע.קל משקל & נייד : זה משולב זכוכית חותך יד הכלי הוא רק 245g/8.6 עוז.חלקה : בניגוד חשמלי אריח מספריים, כלי זה לא לטחון אבק על סביבת העבודה שלך.נוח : לא צריך כוח, כך שאתה יכול לחתוך את האריחים בכל מקום הנוח לך ביותר.קל להשתמש : אם אתה בפעם הראשונה הרצף או מתובל DIY pro, זה פשוט ציון & הצמד מבצע.טיפים : גם כוח בעת חיתוך אריח/זכוכית כדי להבטיח דיוק שבר.זכוכית, כלי חיתוך לא יכול לחתוך זכוכית מחוסמת, זכוכית לבנה, השיש ושאר קשיות גבוהה אובייקטים.לא ניתן להשתמש ב- ' אי-זכוכית שטוחה, לא יכול להיות ישירות על חלונות, קירות , חזית הפעולה, צריך להיות שטוח המבצע.

הפרמטרים של הסחורה

אתה יותר אוהב את זה

SUPRATILE מגנום אריח קאטר
  • חדש

SUPRATILE מגנום אריח קאטר

ILS 42.45

Super heavy duty 'גיליוטינה' סוג גזירה שעושה את העבודה מהירה של חיתוך Supra Tiles.מלא 26" לרוחב הלהב יכול להתמודד הגדול